Лицьові рушники

12 товарів

банные полотенца


Лицьові рушники


   Наші душі і тілі повинні очищатися від негативних емоцій щодня, починаючи з прийняття контрастного душу або теплої розслаблюючої ванни, і закінчуючи масажем теплим рушником.

   У нашому каталозі представлені рушники для обличчя, для тіла, пляжні, для дітей та дорослих, а також спортивні рушники, які роблять Ваші заняття спортом максимально комфортними для Вас.

   Ринок лазневих і лицьових рушників величезний і переповнений, що збентежує вибір. Але ми Вам із задоволенням допоможемо розібратися та підібрати правильний варіант як для Вашого особистого користування, так і для Вашого власного бізнесу.

Рушники призначені:

  • для ванних кімнат та душових
  • для саун та лазень
  • для басейну та пляжу
  • для хаммама та масажу
  • для салонів красоти


    У нас Ви можете замовити рушники не лише оптом, але й у роздріб за доступною ціною, що допоможе Вам заощадити на бюджеті.

  Зробивши замовлення на Му7, Ви прийміть правильне рішення, тому що рушники потрібно вибирати з правильним підходом. Щоб вони радували Вас якістю, вбирали вологу і приносили максимальну ніжність при контакті з вашим тілом. А також приносили дохід, якщо Ви любите торгувати текстилем та приносити задоволення клієнтам.

   Лицьові рушники повинні бути щільними і з гарним високим ворсом, що дозволяє рушнику максимально вбрати вологу і не відразу намокнути. Щільність потрібна для максимальної поглинання, ворс-для м'якості. Чим менша щільність, тим мокріший рушник після витирання. Чим менше ворс- тим жорсткіший рушник.

  Наш магазин співпрацює з відомими турецькими та китайськими фабриками, які пройшли контроль якості та зарекомендували себе в Україні якнайкраще. Вони використовують на виробництві виключно екологічно чисті матеріали, що не дозволяє нам сумніватися у їхній якості.


Му7 пропонує величезний вибір рушників високої якості за доступною ціною та найвигіднішими умовами.
Замовляйте вже!